Artykuł JSM nr 21 – Heliocentryzm największy przekręt! 12 dowodów na płaską Ziemię

Dowód 9– Satelity nie istnieją, chyba że satanistyczne elity.

Talerze satelitów, są ustawiane pod kątem 10-15 stopni i to widać, ponieważ są wycelowane w naziemne przekaźniki telekomunikacyjne. Gdyby rzeczywiście coś latało u góry to talerze satelitarne, byłyby wycelowane w niebo. Tam gdzie jest mała ilość przekaźników naziemnych tam są kłopoty z zasięgiem.

A poniekąd satelity latają wszędzie i jest ich tysiące! Zobaczcie, kolejna grafika komputerowa.

Dowód 10– Słońce jest blisko Ziemi, około 5 tysięcy kilometrów. Gdyby było tak jak nam we wszystkich oficjalnych źródłach przekazują, to takich widoków na niebie, by nie było. A to jest dowód, że Słońce jest blisko chmur, a nie jakieś dziesiątki milionów kilometrów,  znacznie mniej-niż nam wciskają.

A jak pamiętamy, wyliczenia rozmiarów Ziemi Eratostenesa, to te oparte o przeświadczeniu, że promienie padają prostopadle,

a więc kiedy Słońce przedostaje się przez chmury powinno docierać pod kątem prostym.

 

Zamiast w taki sposób. Jeśli potraficie zmierzyć kąt, pod którym pada światło  z użyciem prostej geometrii dojdziecie jak wysoko znajduje się Słońce. A to wynosi niecałe pięć tysięcy kilometrów.

 

A gdybyście próbowali ukryć przed ludźmi informację, że Słońce znajduje się tak blisko moglibyście użyć symbolu. Czy to wygląda znajomo?

 

 

Jest całkiem niewiele tego typu nagrań, pochodzących z kamer na balonach meteorologicznych, rzecz warta uwagi. Możemy zauważyć gorący punkt na chmurach, dokładnie pod Słońcem. Słońce oddalone o 150 milionów kilometrów nie powinno tego powodować, ale zauważmy też jak Słońce zdaje się poruszać na równi z Ziemią. W miarę jak kołysze się kamera widać, że Słońce porusza się razem z Ziemią. Skoro słońce jest oddalone o 150 milionów kilometrów nie widzielibyśmy tego.

Dowód 11-Biegun południowy to fikcja. Dlaczego samoloty na tak zwanej półkuli południowej nie latają przez biegun południowy? Przecież byłoby bliżej. Odpowiedź jest prosta, po prostu biegun południowy nie istnieje.

 

Samoloty na tak zwanej półkuli południowej dziwnie latają, ale za to pasuje to do modelu płaskiej Ziemi. Nieważne jak wysoko uniesiemy się na powierzchni  Ziemi, horyzont zawsze mamy równo z poziomem oczu, czy stoisz na plaży, czy na wzgórzu, czy lecisz samolotem 13 kilometrów nad Ziemią,

horyzont zawsze znajduje się na poziomie oczu obserwatora. Nie było też żadnej podróży dookoła świata przez biegun południowy, bo nie ma takiej możliwości. Podróże dookoła świata odbywają się wzdłuż równika, a to pasuje do modelu płaskiej Ziemi.

Dowód 12 -Illuminati w filmach czasami po cichutku pokazują płaską Ziemię. Oni wiedzą jaki Ziemia ma prawdziwy kształt. Faceci w czerni mamy rozmowę dwóch agentów, gdzie agent Keit, tłumaczy Murzynowi, że Ziemia jest płaska:

,,1500 lat temu wszyscy wiedzieli, że Ziemia to środek kosmosu, 500 lat temu wiedzieli, że jest płaska”.

W kartach Illuminati, też jest płaska Ziemia, także robią sobie jaja, teatr dla gojów. Oczywiście dowodów na płaskość Ziemi jest znacznie więcej.

 

 

Jeśli ktoś nie czytał to zapraszam do zapoznania się z książką Erica Dubaya, ,200 dowodów na płaską Ziemię”, jest też  film.

 

„Jesteś indoktrynowany od przedszkola, że jesteś zdumiewającym zbiegiem okoliczności Matki Natury, przypadkowym pyłkiem wobec miliardów lat pędzącej ewolucji rozciągającego się nieustannie wszechświata, powstających wciąż nowych gwiazd, galaktyk, czy czarnych dziur.”

Tymczasem największą istniejącą czarną dziurą jest NASA, która wyssała (na dzisiejsze) ponad 140 miliardów dolarów od amerykańskich podatników, tylko za

fałszywe lądowanie na księżycu, nie mówiąc o całej masie innych misji i operacji. Ale w tym kłamstwie chodzi o coś więcej niż tylko o pieniądze.

Współczesny ateistyczny paradygmat wielkiego wybuchu i  heliocentryczna ewolucja i innych teorii wtłaczane nam na każdym kroku kontroluje duchowo całą ludzkość, poprzez usunięcie Boga i jakiegokolwiek rodzaju inteligentnego projektu zastępując Boskie stworzenie kosmicznym zbiegiem okoliczności, poprzez usunięcie Ziemi z pozycji centrum nieruchomego wszechświata.

Masoni przenieśli nas fizycznie i metafizycznie z miejsca najwyższej wagi, do miejsca pełnego  nihilistycznej obojętności. Nasze oczy i doświadczenie mówiły nam  przez 5 i pół tysiąca lat, że Ziemia jest płaska i nieruchoma.

A całe niebo obraca się wokół nas. A twój potencjał ograniczony do wykorzystania trzech procent twojego mózgu, który jest codziennie dosłownie i w przenośni trzymany w tej formalinie ogłupiającego chloru fluoru, aspartamu i całej gamy chemicznych i psychofizycznych narzędzi kontroli umysłu. Pora w końcu wypiąć się z tego Systemu i spojrzeć prawdzie w  oczy, że jeżeli zostałeś oszukany w sprawie tak fundamentalnej, to tym bardziej jesteś okłamywany manipulowany i wodzony w każdej innej dziedzinie twojego życia.  Nic nie wygląda tak jak zostało Ci to przedstawione. Nauka, edukacja, telewizja, media, internet, Hollywood, religia filozofia, psychologia to wszystko narzędzia kontroli twojego umysłu byś myślał i mówił i widział siebie tak jak oni chcą byś się widział, o sobie mówił i o sobie myślał.

To na dzisiaj tyle, dziękuję za uwagę, do zobaczenia, do usłyszenia, pozdrawiam Sanjaya.

Comments

comments

Dodaj komentarz